Ceník platný na rok 2019 

Těhulky, portréty/glamour, rande

informace k focení

Těhotenské focení je ideální nafotit v období mezi 30-35. týdnem, odpovídá přibližně 7 měsíci. Záleží na velikosti vašeho bříška. V tomto období je už krásně kulaté. Je možné fotit v ateliéru, ale já preferuji exteriér, který má úžasnou atmosféru a možnost využití nespočet krásných míst. Záleží od vašich představ. Nebojte se pátrat po inspiraci, utřídí vám to představy. S mojí objednací lhůtou je ideální když mi napíšete o termín v 6 měsíci těhotenství nejpozději. V atelieru mám k dispozici nějaké těhotenské šaty a věnečky na hlavu k zapůjčení.

Co s sebou na těhu focení:  Nechám na vás, já úplně nepreferuji žádné předměty k focení mám ráda přirozenější fotografie, ale pokuď se vám takový styl líbí vemte si jeden předmět například dětské botičky nebo fotečku z ultrazvuku klidně. Spodní prádlo (bílé černé, tělové). Vybrat cca 2 max. 3 outfity i s partnerem či dětmi. 


Rande focení je především určeno zamilovaným párům, jenž si chtějí udělat radost a mít fotografie, na kterých se láska snoubí s mladostí a krásou jistého okamžiku, na památku.

Co s sebou na rande:  Záleží dle představ o focení, může to být piknik na dece s dobrotami, jízda na koni, apod.


Portréty/glamour focení jež zachycuje krásu a půvab žen a je určen především ženám, které chtějí svůdnými fotkami překvapit svého milého či potěšit sebe samotnou. Fotky dávají důraz na ženskost, odhalíme minimum a zbytek necháme na představách. Fotím jak v ateliéru, tak v exteriéru. U tohoto typu fotografování vřele doporučuji fotomake-up.

Co s sebou:   Různé typy sexy spodního prádla, mějte s sebou i spodní prádlo bílé a černé barvy, kožešinky (vesty,přehozy), volnější svetry, košilky, župánky, šperky, boty na podpatku...


Co si obléci:

Velký vliv na konečný výsledek má také jak se oblečete, proto je třeba dbát i na výběr oblečení. Volte oblečení bez potisků a obrázků. Každému sluší něco jiného, hlavně si vezměte něco, v čem se sami cítíte fajn a společně barevně ladíte. Ženy nezapomínejte na sukně či šaty. Hlavně u těhulek vypadá velice krásně, romantický styl (šaty a květinový věneček), volné svetry, které se dají rozepnout a spodní prádlo sladěné do jedné barvy (bílá, černá, tělová). U dětí se oblečení s obrázky někdy vyhnout nelze, ale pokuste se oblečení pěkně sladit i s Vámi. Vezměte si 2 max. 3 outfity a během focení můžeme oděv vystřídat.

Tipy na oblečení:

Chápu, že ne každý má pro sladění barevných variant cit, a proto zde mrkněte na ukázku, kde vidíte, že se nemusí jednat o samostatnou barvu pro všechny, ale naopak kombinaci například 3-4 barev. Obrázek by se dal barvičkama rozložit na období jaro/léto/podzim (zleva doprava). 

Ateliér se nachází v Moravském Krumlově. Disponuje i koupelničkou, wc a kuchyňkou, kde je dětský koutek s hračkami. Nově také v ateliéru naleznete houpačku na focení.  

Balíček "těhu/portrét/rande" obsahuje:

  • 1,5hodiny fotografování
  • 12 upravených, vyretušovaných fotografií dle mého výběru
  • + černobílá varianta
  • Upravené fotografie obdržíte v digitální podobě na CD (neupravené fotografie neposkytuji)
  • Tisk 5 fotografií 10x15cm 
  • Fotografovaní v mém ateliéru nebo exteriéru
  • Doba dodání 4-6 týdnů
  • U těhotenského balíčku - zapůjčení těhu šatů 

cena balíčku: 1800,-Kč

Záloha splatná po focení: 1000,-Kč

Možné příplatky:

  • + 30-60minut (Make up, vlasový styling)                                                                                                             400,-Kč
  • v případě exteriéru mimo Mor.Krumlov (počítáno tam a zpět z mého domu)                                                    6 Kč/km


Čtěte prosím OBCHODNÍ PODMÍNKY !!!

Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi.