Ceník platný na rok 2019 

Newborn 

informace k focení 

Jestli chcete vyfotit Vaše čerstvě narozené miminko, doporučuji mě kontaktovat již v těhotenství, abych si zapsala předběžný termín vašeho porodu a tak s Vámi počítala. Až miminko přijde na svět, dáte mi hned z porodnice vědět, abychom se dohodli na nejvhodnějším termínu pro obě strany. Focení je určeno pro spinkající novorozence do maximálně 21. dní věku, ale pouze do prvních 14 dní jsou děti hodně spavé a nechají se krásně polohovat, proto se snažím miminka fotit co nejdříve. Předčasně narozená miminka jsou o domluvě. Pokud focení nestihnete, je ideální počkat na focení až od 3-5 měsíce, kdy pasou koníčky rádi a dlouho, či  reagují na oslovení úsměvem. 

Nebojte se novorozenecké žloutenky, nezahojeného pupíku, či potniček, se vším si poradím. Vždy si na den focení již nic jiného důležitého neplánujte, ať jste v klidu. Fotografování trvá zhruba 3-4 hodiny, proto je třeba vyzbrojit se dávkou trpělivosti a naopak zanechat nervozitu doma (hlavně tedy apeluji na maminky, miminko vycítí zejména z maminky nervozitu a je neklidné). Opravdu se vyspěte do naprosté pohody a klidu. Duševní rozpoložení maminky je hrozně důležité. Miminko před odjezdem z domu pořádně nakojte, ať je syté a spavé hned jak dorazíte ke mě do ateliéru. Pokuď máte nějakou speciální konkrétní představu či požadavek na focení sdělte mi jej dopředu.

Co s sebou: Vlastní deku, látkovou plenu (alespoň 2), pleny, a přebalovací podložku, zcela určitě dudlík i když ho miminko nemusí a dostatek mléka, pokud maminka nekojí. Děti v ateliéru jedí více a častěji. Na sebe rovnou něco světlého či bílého (Trička, halenky, šaty bez potisků, nevzorované..) a pro miminko světlé propínací body. Pro rodiče náhradní oblečení zejména na cestu domů, občas se stane menší nehoda, tak ať jste připraveni. Černou variantu si prosím vezmete také. Jestliže máte i starší dítě, tak můžete vzít vícero variant oblečení a společně něco vybereme. Pro miminko není třeba další oblečení, ateliér mám vybaven svými oblečky na focení a dalšími propriety. Jste-li hasič, policista, motorkář, záchranář apod... můžete vzít třeba nějaký doplněk (boty, helmu, rukavice), dle domluvy se mnou.

Ateliér se nachází v Moravském Krumlově. Disponuje i koupelničkou, wc a kuchyňkou, kde je dětský koutek s hračkami. Fotokoutek s postelí slouží pro fotečky miminka s rodiči například. A nově také v ateliéru naleznete houpačku. Pro miminka mám spoustu dekorací i oblečení k dispozici k focení. Pracuji též s miminky i na bean bagu, který je součástí ateliéru. 

 Balíček "newborn" obsahuje:

  • 3 - 4 hodiny fotografování
  • 15 upravených, vyretušovaných fotografii dle mého výběru
  • + černobílá varianta
  • Upravené fotografie obdržíte v digitální podobě na CD (neupravené fotografie neposkytuji)
  • Tisk 4 fotografií ve formátu 10x15, 1 fotografie A4
  • Fotografovaní v mém ateliéru nebo je možnost v letním měsíci využití exteriéru
  • Doba dodání 4 - 6 týdnů

cena balíčku:  2400,-Kč

Záloha splatná po focení:    1400,-Kč

Možné příplatky:

  • + 30-60minut  (Make up, vlasový styling)                                                                                     400,-Kč

Čtěte prosím  OBCHODNÍ PODMÍNKY !!!

Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi.