Jmenuji se Nikola a focením se zabývám už nějakou dobu. Stále je se co učit a co pilovat, ale když je to práce co baví není vůbec ,,nic,, nemožné. Původně jsem studovala uměleckou školu se zaměřením na oděv a focení byl takový koníček, ale jednou přišel zlom, kdy jsem si uvědomila, že dělat radost druhým pomocí fotek mě dělá opravdu šťastnou. Je to kolikrát cesta trnitá, ale láska, vaše radost a spokojenost mě ženou k tomu být lepší a lepší. Jsem opravdu šťastná za každý sebemenší úspěch a věřím, že všechny své cíle a sny jednou hlavně díky Vám naplním ♥

 Při focení se snažím zachytit emoce a popsat fotografií jako příběh. Příběh o vás, o štěstí, o přítomnosti, kterou právě prožíváte. Vytvořit památku a zachovat to hezké a trvalé v ní. Jsem šťastná, když vidím spokojené tváře mých zákazníků z výsledné práce a moc si vážím toho, že mi dáváte Vaši důvěru a já tak mohu zachytit vzpomínky právě Vám!

Jestli se vám moje práce líbí, neváhejte se ozvat a domluvíme se. Děkuji za Vaši návštěvu a všem skvělým lidem kolem mě.

Těším se na nové i ty známé tváře a zajímavé výzvy nebo spolupráci.

S láskou Vaše niczi ♥