Ceník platný na rok 2019 

Rodiny a děti

informace k focení

Fotografování dětí je jednou z nejtěžších disciplín. Fotím je nejraději v exteriéru, ale je samozřejmě možnost focení i v ateliéru. Někdy je děti velmi těžké udržet v požadované póze, takže je potřeba pro ně udělat z focení hru. Je také třeba zvolit termín focení tak, aby čas nezasahoval do spánku dítěte jak je zvyklé, jinak by mohlo být mrzuté. Po newborn focení bych dále doporučila focení v období 3-5 měsíce, dále pak kolem 9 měsíce, kdy dítě již hezky sedí, ale ještě nechodí. 

U dětí, které již chodí a jsou ve věku 2-3 let, je třeba obzvláště zvážit možnost focení v exteriéru. V mém ateliéru po pár minutách už nebudou na focení koncentrované a nespolupracují pak. Takové focení je pak náročné i pro vás rodiče a to na spolupráci s dítětem moc nepřidá. Venku je mnohem více možností pro jejich zaujmutí a tím pádem je i pohodovější focení pro všechny účastníky.  Při fotografování venku se musí počítat s vlivem počasí. Fotí se za slunečna i pod mrakem. V případě velmi špatného počasí (silný déšť, bouřka) se domluvíme na náhradním termínu. Ženám velmi doporučuji pokud nevyužijí vizážistických služeb, aby si doma připravily make-up a upravily vlasy.

Ateliér  se nachází v Moravském Krumlově. Disponuje i koupelničkou, wc a kuchyňkou, kde je dětský koutek s hračkami. Nově také v ateliéru naleznete houpačku na focení. 

Co s sebou:

Je třeba myslet i na zabavení dětí, proto vezměte 1-2 hračky co Vaše dítě má rádo, i pro případné uklidnění. Dobře vypadají dřevěné přírodí hračky, pokud nějaké máte neváhejte a vezměte sebou.  Jestliže máte doma poslušného a klidného domácího mazlíčka, vezměte ho klidně sebou do ateliéru (dle domluvy se mnou). Mazlíčci jsou taktéž součástí rodiny a zaslouží si být na fotečkách s Vámi, do exteriéru je určitě vezměte a udělejte si hezkou společnou vzpomínku i na ně :)

Co si obléci:

Velký vliv na konečný výsledek má také jak se oblečete, proto je třeba dbát i na výběr oblečení. Volte oblečení bez potisků a obrázků. Každému sluší něco jiného, hlavně si vezměte něco, v čem se sami cítíte fajn a společně celá rodina ladíte. Ženy nezapomínejte na sukně či šaty. U dětí se oblečení s obrázky někdy vyhnout nelze, ale pokuste se oblečení pěkně sladit i s Vámi. Pokud chcete vezměte si více outfitů a během focení můžeme oděv vystřídat.

Tipy na oblečení:

Chápu, že ne každý má pro sladění barevných variant cit, a proto zde mrkněte na ukázku, kde vidíte, že se nemusí jednat o samostatnou barvu pro všechny, ale naopak kombinaci například 3-4 barev. Obrázek by se dal barvičkama rozložit na období jaro/léto/podzim (zleva doprava). 


Balíček "rodina" obsahuje: 

 • 1,5- 2hodiny fotografování
 • 20 upravených, vyretušovaných fotografií dle mého výběru
 • + černobílá varianta
 • Upravené fotografie obdržíte v digitální podobě na CD (neupravené fotografie neposkytuji)
 • Tisk 5 fotografií 10x15cm
 • Fotografovaní v mém ateliéru nebo exteriéru
 • Doba dodání 4-6 týdnů

cena balíčku "klasik": 1800,-Kč

Záloha splatná po focení: 1000,-Kč

Možné příplatky:

 • + 30-60minut (Make up, vlasový styling)                                                                                                           400,-Kč
 • v případě exteriéru mimo Mor.Krumlov (počítáno tam a zpět z mého domu)                                                 6 Kč/km

Máte zájem vyfotit Vaši ratolest s dortem na jeho narozeniny? Není problém, jste-li šikovná cukrářka a zvládáte upéct pěkný jednoduchý mini dortík ( kde si jeho vzhled společně odsouhlasíme dle navrhnuté koncepce). Pokud tuto činnost přenecháváte ostatním, tak Vám dortík mohu zajistit od cukrářky Terky. Balíček  je vhodný nejlépe pro děti, které slaví první či druhé narozeniny, kde je ta roztomilost stoprocentní.  Napište mi vaši představu a domluvíme se.  

Balíček "narozeniny" obsahuje: 

 • 1 - 1,5 hodiny fotografování
 • 12 upravených, vyretušovaných fotografií dle mého výběru
 • + černobílá varianta
 • Navržení narozeninové koncepce a její realizace
 • Upravené fotografie obdržíte v digitální podobě na CD (neupravené fotografie neposkytuji)
 • Tisk 5 fotografií 10x15cm
 • Fotografovaní v mém  ateliéru nebo exteriéru
 • Doba dodání 4-6 týdnů

cena balíčku "narozeniny": 1800,-Kč

Záloha splatná po focení: 1000,-Kč

Možné příplatky:

 • Dort od cukrářky Terky                                                                                                                550,-Kč


Čtěte prosím  OBCHODNÍ PODMÍNKY !!!

Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi.